تاریخ : پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹ 8 جماد ثاني 1442 Thursday, 21 January , 2021

آخرین اخبار

انتصابات جدید در هیئت دو و میدانی شهرستان مسجدسلیمان رسالت بنیاد مسکن و ستاد بازسازی ساخت منازل برای محرومین و آسیب دیده گان است محکومیت شهردار اهواز و رئیس سابق آبفا به یکسال حبس و ۲ سال انفصال از خدمت جلسه هم اندیشی دفتر نماینده ، اداره ورزش و جوانان و هیئت وزنه برداری برگزار شد گزارشی از وضعیت مرکز فوریت های پزشکی و درمانی مسجدسلیمان ارائه شد رتبه نخست روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان خوزستان در بین روابط عمومی دانشگاههای پیام نور کشور تعویض مدیر عامل و هیئت مدیره تیم نفت مسجدسلیمان در نیمه اول اعزام بیمار چاقو خورده با بالگرد جوان ۲۵ ساله خود را حلق آویز کرد استاد بهروز صالحی درگذشت تست استعدادیابی و جذب بازیکن برای لیگ استان خوزستان میز خدمت و تسهیل در انجام امور شهروندان بازدید ریاست اداره محیط زیست شهرستان لالی از واحد بهره‌برداری لالی روستای سرکُت شهنی پس از سالها روشن شد سونامی رای در انتخابات ۱۴۰۰ با تایید صلاحیت خاتمی آزادی بیان، فرصت یا تهدید مکلف به تمکین از تصمیم ستاد کرونا در برگزاری مراسم محرم هستیم پیام مدیر مسئول پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟ مصاحبه سرپرستار بخش ایزوله تنفسی بیمارستان ۲۲ بهمن با برنامه شبهای کارون اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور امروز به میزبانی دانشگاه پیام نور استان یزد برگزارشد. واژگونی خودروپراید در جاده جدید اندیکا تکریم از کارکنان در حال بازنشستگی مرکز دزفول مراسم ایام فاطمیه و گرامیداشت شهدای سلامت و شهدای گمنام مقاومت، در مسجد شهید آباد دزفول برگزار گردید. برگزاری و اعلام نتایج مسابقه کشوری دلنوشته ای برای سردار دل ها ؛ توسط کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور مرکز دزفول برگزار شد. دبیر کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اندیمشک موفق به کسب مقام اول شد برگزاری مرحله کشوری بخش حفظ بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن آغاز ثبت‌نام پذیرفتگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور در ترم جدید کاشت نهال با کمک خیرین در دانشگاه پیام نور مرکز دزفول پایان بزرگ مرد کوچک اولین جلسه هیئت  ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان درسال جاری برگزار شد اعطای تسهیلات بن کتاب به دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ۳۰ دی آخرین مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان متقاضی بازگشت به تحصیل/بازگشت به تحصیل ۷ هزار دانشجو از ابتدای سال جاری منظور از دعوای جلب شخص ثالث چیست شرایط و مهلت ارائه دادخواست این دعوی چگونه است؟ پویش قهرمان من با عنوان دلنوشته ای به سردار دلها توسط مرکز رامهرمز برگزارشد گرامیداشت شهدای دانشجو در شهرستان اندیمشک برگزارشد پیرزن مسجدسلیمانی منتظر نگاه ویژه مسولین و مردم اولین جشنواره بزرگ ورزشی ورزش کارگری شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود

2
رئیس هییت ورزشهای همگانی استان خوزستان

رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان، برای سلامت ۴ میلیون ۸۰۰ هزار نفر از مردم خوزستان تلاش می کنیم.

  • زمان تقریبی مطالعه این خبر : 3 دقیقه
  • کد خبر : 5694
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان، برای سلامت ۴ میلیون ۸۰۰ هزار نفر از مردم خوزستان تلاش می کنیم.

همه مردم خوزستان جامعه هدف هیات ورزش های همگانی خوزستان است
رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان، برای سلامت ۴ میلیون ۸۰۰ هزار نفر از مردم خوزستان تلاش می کنیم.

دیدبان مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی خوزستان، امید حاجتی، رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان در نشستی که با افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: همه مردم خوزستان جامعه هدف هیات ورزش های همگانی خوزستان است و برای سلامت ۴ میلیون ۸۰۰ هزار نفر از مردم خوزستان تلاش می کنیم.
حاجتی با تاکید بر اینکه هیات ورزش های همگانی با عموم مردم در ارتباط است سعی شد در ابتدای امر مشکلات زیرساختی و عمرانی در استان پیگیری و اجرا شود که خوشبختانه امروز، ساختمان جدید هیات به سرانجام رسید و تجهیزات مورد نیاز این هیات نیز تا هفته آینده تکیمل خواهد شد.

حاجتی اضافه کرد: هر ورزشی که در سطح قهرمانی دنبال نشود، زیر مجموعه اقدامات ماست و برای هدف مند کردن آن تلاش خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: جوانگرایی، تخصص، تحصیلات و استفاده از ظرفیت های حقیقی و حقوقی افراد در بدنه هیات ورزش های همگانی باعث رشد و توسعه در شش ماه اخیر شده است و قطعا با اضافه شدن مسئولین کمیته های ستادی به مجموعه توسعه زیر ساختی و ترویجی هیات نیز رشد خواهد کرد.

حاجتی ادامه داد: مخاطب شناسی، استفاده از ظرفیت های قانونی ساختارهیات، تفاهم نامه های منقعد شده باز سازمان ها، استفاده از رسانه ها جمعی و مجازی در طول شش ماه اخیر بصورت دقیق اجرا و پیگیری شد که ماحصل آن، کسب رتبه های برتر در مسابقات و چالش های ملی بود.
وی به پیوند دانشگاه و هیات ورزش های همگانی خوزستان اشاره کرد و گفت: علمی ترین هیات ورزشی در کشور، هیات ورزش های همگانی خوزستان است که از ظرفیت مربیان و اساتید دانشگاه شهید چمران که سابقه تجربی دارند در کمیته ها و هیات های شهرستانی استفاده شده است.
حاجتی افزود: در حوزه اقتصادی منابع مالی مورد نیاز برای تامین و تجهیز کمیته ها و هیات ها باید از مسیر ظرفیت های قانونی ماده ۵۳ برنامه ششم توسعه، جذب اسپانسر، خیرین و همچنین از طریق گروه های مردم نهاد جذب شود.

رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان به نقش محوری بانوان در نظام خانواده و کشش سایر اعضای خانواده به ورزش اظهار کرد: رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان به نقش محوری بانوان در نظام خانواده و کشش سایر اعضای خانواده به ورزش اظهار کرد: در حوزه امور بانوان برای بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی، زنان باردار و سالمندان برنامه های در حال اجراست که یکی از این اقدامات در حوزه کارمندان دولت صورت گرفته است که در ابتدای شروع بکار کلیپی از حرکات ورزشی برای این قشر پخش می شود.همچنین محیطی مناسب برای بانوان در شهرستان های هدف برای تجهیز و برنامه ریزی فعالیت های ورزشی در نظرگرفته شده است که بزودی این موارد اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت های آموزش و پرورش و تفاهم نامه های فی ما بین عنوان کرد: به سبب وجود تفاهم نامه با آموزش و پرورش و ظرفیت های که در این حوزه وجود دارد برنامه ریزی های جدی در راه اندازی ایستگاه های ورزشی در مدارس مناطق محروم و تجهیز مدارس به امکانات ورزشی مدنظر قرار گرفت. همچنین در سالن آموزگار در منطقه فرهنگ شهر و و سالن سیزده آبان در منطقه امانیه با همکاری و مشارکت آموزش و پرورش تجهیز خواهد شد.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان بیش از ۱۰هزار برنامه ورزشی در قالب مسابقات، چالش، وبینار آموزشی و همچنین در پویش های ورزش در خانه، کمکهای مومنانه، آوای ورزش در همسایگی، آماده باش، وقت ورزش، روز جهانی پیاده روی و پویش تو هم شروع کن برگزار شد که استان خوزستان در این مسابقات و پویش ها رتبه های اول تا سوم کشوری را کسب کرد.

۹

لینک کوتاه : https://didebanmis.ir/?p=5694

نظر دهید:

قوانین ارسال نظرات
  • نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  • برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  • نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید.