تاریخ : چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹ 14 جماد ثاني 1442 Wednesday, 27 January , 2021

آخرین اخبار

انتخابات شورا،آغازی متزلزل و نگران کننده، فرجامی ناگوار جلسه هم اندیشی هیئت تکواندو با کارگروه ورزش نماینده شهرستان آیین تجلیل از بازیگران و عوامل اجرایی تعزیه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد. پایان بزرگ مرد کوچک انتصابات جدید در هیئت دو و میدانی شهرستان مسجدسلیمان رسالت بنیاد مسکن و ستاد بازسازی ساخت منازل برای محرومین و آسیب دیده گان است محکومیت شهردار اهواز و رئیس سابق آبفا به یکسال حبس و ۲ سال انفصال از خدمت جلسه هم اندیشی دفتر نماینده ، اداره ورزش و جوانان و هیئت وزنه برداری برگزار شد گزارشی از وضعیت مرکز فوریت های پزشکی و درمانی مسجدسلیمان ارائه شد رتبه نخست روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان خوزستان در بین روابط عمومی دانشگاههای پیام نور کشور تعویض مدیر عامل و هیئت مدیره تیم نفت مسجدسلیمان در نیمه اول اعزام بیمار چاقو خورده با بالگرد جوان ۲۵ ساله خود را حلق آویز کرد برندگان مسابقه کتابخوانی دیدبان مسجدسلیمان جوایز خود را دریافت نمودند استاد بهروز صالحی درگذشت تست استعدادیابی و جذب بازیکن برای لیگ استان خوزستان میز خدمت و تسهیل در انجام امور شهروندان بازدید ریاست اداره محیط زیست شهرستان لالی از واحد بهره‌برداری لالی روستای سرکُت شهنی پس از سالها روشن شد سونامی رای در انتخابات ۱۴۰۰ با تایید صلاحیت خاتمی آزادی بیان، فرصت یا تهدید مکلف به تمکین از تصمیم ستاد کرونا در برگزاری مراسم محرم هستیم پیام مدیر مسئول پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟ مصاحبه سرپرستار بخش ایزوله تنفسی بیمارستان ۲۲ بهمن با برنامه شبهای کارون المپیاد ورزش های خیابانی در خوزستان برگزار می شود مراسم استقبال از شهید گمنام شهرستان دزفول هفدهمین هفته از سه شنبه های بدون خودرو در شهر اولین ها برگزار شد تفاهم نامه همکاری برگزاری دوره های آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز اهواز و بخشداری شهرستان اهواز یارانه نقدی ۹۱ هزار تومان می‌شود+جزئیات معرفی کتاب فروردین ۶۱ شهید بیدخ از شهدای هشت سال دفاع مقدس شهرستان دزفول . اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور امروز به میزبانی دانشگاه پیام نور استان یزد برگزارشد. واژگونی خودروپراید در جاده جدید اندیکا تکریم از کارکنان در حال بازنشستگی مرکز دزفول مراسم ایام فاطمیه و گرامیداشت شهدای سلامت و شهدای گمنام مقاومت، در مسجد شهید آباد دزفول برگزار گردید. برگزاری و اعلام نتایج مسابقه کشوری دلنوشته ای برای سردار دل ها ؛ توسط کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور مرکز دزفول برگزار شد. دبیر کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اندیمشک موفق به کسب مقام اول شد برگزاری مرحله کشوری بخش حفظ بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن آغاز ثبت‌نام پذیرفتگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور در ترم جدید کاشت نهال با کمک خیرین در دانشگاه پیام نور مرکز دزفول اولین جلسه هیئت  ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان درسال جاری برگزار شد

1
چهارمین مسابقه کتابخوانی

برندگان مسابقه کتابخوانی دیدبان مسجدسلیمان جوایز خود را دریافت نمودند

  • زمان تقریبی مطالعه این خبر : 3 دقیقه
  • کد خبر : 5972
  • ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
برندگان مسابقه کتابخوانی دیدبان مسجدسلیمان جوایز خود را دریافت نمودند

عصر امروز خانمها زهرا امیری و نجمه خدادادیان و آقای پدرام طاهری اوروند برنده ماه دوم و چهارم مسابقه کتابخوانی با حضور در کافه کنار واقع در خانه کتاب بامداد، جایزه خود را از سردبیر پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان دریافت نمودند.

《دیدبان مسجدسلیمان 》: عصر امروز خانمها زهرا امیری و نجمه خدادادیان و آقای پدرام طاهری اوروند برنده ماه دوم و چهارم مسابقه کتابخوانی با حضور در کافه کنار واقع در خانه کتاب بامداد، جایزه خود را از سردبیر پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان دریافت نمودند.

زهرا امیری ۲۲ ساله و متولد و ساکن  مسجدسلیمان بوده و تحصیلات ایشان لیسانس مامایی از دانشگاه آزاد اسلامی میباشد.خانم امیری برنده ماه دوم کتاب  ملت عشق نوشته الیف شافاک بوده که امروز هدایای خود را دریافت نمود .ایشان جوایز ماه اول را نیز نصیب خود کرده بود.

 

 

بخشی از خلاصه کتاب ایشان در ادامه آمده است : اللا روبنشتاین در آغازین روزهای چهل سالگی در حالی که خود را در زندگی ناکام یافته بود و این سوال ذهنش را
مشغول کرده بود که آیا این مسیر را به غلط پیموده؟! و یا تقدیر دیگری نمیتوان داشت؛به همکاری برای ویرایشرمانی از نویسنده ای ناشناس،دعوت شد.سالهاست که دست به قلم نبرده و ترس از تغییر او را در حصار روزمرگی محدود کرده،اما اللا خسته است از انفعال!صحنه ی زندگی برایش تبدیل به بحران شده،همسری که سالهاست تنها جسمش در کنار اوست و فرزندانی که بامادر خویش بیگانه اند!اللا رمان را پذیرفت و اولین خواننده آن بود.در سردرگمی توام با میل قلبی یادداشت ها را در دست گرفت و نام نویسنده را خواند :”عزیز زاهارا” از هلند.
اسمی که برایش آشنا نبود! و نام داستان که برایش جالب بود :”ملت عشق”
قصه اینگونه آغاز شد :
در روزگاری دور در شهر تبریز شمس الدین از پدر و مادری ساده دل متولد شد،کودکی با چشمان سیاه و گیرا که از…..

 

پدارم طاهری اوروند متولد و ساکن مسجدسلیمان ، ۳۳ ساله و کارشناس مهندسی صنایع میباشد .وی برنده ماه چهارم مسابقه کتابخوانی دیدبان بوده و از طریق فضای مجازی با مسابقه آشنا شده و بعد از مطالعه کتاب محاکمه فرانتس کافکا چکیده آنرا برای ادمین کانال پایگاه خبری ارسال نمود.

 

 

در زیر قسمتی از چکیده مطالب ایشان را میخوانیم :

سقوط و اضطراب آقای ک ازاینجا شروع میشود و ذهنش درگیر هزارانسوال بی جواب میشود،که چرا بازداشت شدهاست؟چه اتفاقی افتاده است؟به چه جرمی باید بازداشت شوم؟اصلا این افرادی که برای دستگیریمن آمدند هیچ شباهتی به مامور نداشتند کیبودند؟ چرا ازخود مدرکی نشان ندادند؟مدتیبهمین شکل گذشت یک روز آقای ک برایبازجویی به دادگاه میرود جایی که هیچشباهتی به دادگاه ندارد و در آنجا با زن فراشدادگاه هم صحبت میشود و به اومیگوید که اینقضات آدم حسابی نیستند ولی می توانند باآدمهای رده بالا ارتباط برقرار کنند و او حاضراست به ک کمک کند ولی ک به او بی اعتناییمیکندمدتی بعد عموی ک از خب بازداشت ک مطلعمیشود ونزد ک می آید و از او میخواهد که نزدوکیل بروند و بعد از صحبت کردن وکیل بهاومیگوید که ایستادگی جلوی این دادگاه ممکننیست باید اعتراف کند و تسلیم شود ولی کقبول نمیکند زیرا میداند جرمی مرتکب نشدهاست که باعث بازداشتش شود…..

نجمه خدادادیان  ۳۵ ساله و متولد و ساکن مسجدسلیمان بوده و تحصیلات ایشان لیسانس معماری از دانشگاه آزاد اسلامی است.وی با کسب مقام دوم مسابقه کتابخوانی در ماه چهارم توانست هدیه بن خرید کتاب را از پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان دریافت نماید.

 

 

 

در ادامه قسمتی از چکیده نوشت ایشان را میخوانیم :

صبح روز تولد سی سالگی یوزف ک، مشاور ارشد بانک، به طور ناگهانی دو مرد ناشناس از سازمانی ناشناس به محلزندگی او وارد شده و تنها به او میگویند که بازداشت است و نمیتواند از آپارتمان خارج شود .او نمیتواند حدس بزند که آیااین ش وخی همکارانش برای غافلگیر کردن اوست و یا واقعا قانونی را زیر پا گذاشته است .به همیندلیل ابتدا زیاد داستانبازداشت را جدی نمیگیرد .مخصوصا اینکه افرادی که او را در اتاقش گرفته اند به نظر آدم های بی سروپایی هستند و بهمأمور شباهت ندارند.یوزف ک همچنان چیزی را باور نمیکند .اما هر چه بیشتر با مردان سیاه پوش صحبت میکند،پی میبرد که انگار مسألهجدی است و او واقعا تحت بازداشت است . در ابتدا به ک حتی اجازه نمیدهند از اتاقش خارج شود یا کسی به دیدن اوبیاید. در آخر نیز به او میگویند…..

همچنین برنده ماه سوم سرکار خانم م.ش برای کتاب طاعون اثر آلبر کامو ، جایزه خویش را به خیریه هیاری برای کمک به مستمندان اهداء نمود .

شایان ذکر است بدلیل بروز بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع آن و نیز محدودیتهای اعمال شده از سوی نهادهای نظارتی این جوایز بصورت یکجا و پس از ۳ ماه به برندگان اهدا شد .

لینک کوتاه : https://didebanmis.ir/?p=5972

نظر دهید:

قوانین ارسال نظرات
  • نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  • برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  • نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید.