تاریخ : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹ 14 ربيع أول 1442 Friday, 30 October , 2020

آخرین اخبار

آزادی بیان، فرصت یا تهدید پیام تسلیت دبیر کل حزب جمهوریت ایران اسلامی نرگس محمدی از زندان آزاد شد ثروتمندترین رئیس جمهور ایران چه کسی بود؟ ۱۵ شهریور فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند اطلاعیه بازگشایی مدارس ستاد پروژه مهر استان خوزستان ثبت رکورد جهانی جابجایی کامیون با دندان توسط ابرانسان‌های خوزستانی تصاویر+فیلم خبر خوب برای مردم/یارانه معیشتی کی واریز می‌شود؟ آغازسال تحصیلی ازروزشنبه ۱۵ شهریوربا حضور دانش آموزان درمدرسه جلوس نوید شعبانی بر کرسی شهردار مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد مکلف به تمکین از تصمیم ستاد کرونا در برگزاری مراسم محرم هستیم عروس بیروت که فیلم عروسی‌اش در لحظه انفجار جهانی شدعکس +فیلم پیام مدیر مسئول پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟ مصاحبه سرپرستار بخش ایزوله تنفسی بیمارستان ۲۲ بهمن با برنامه شبهای کارون شروع به قتل عمدی؛ مجازات آن و مرجع صالح جهت رسیدگی به این جرم تکثرگرایی و توسعه سیاسی لیست محلات با بیشترین درگیری بیماری کرونا جلسه ستاد هماهنگی ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور برگزار شد آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور نشست ویدئوکنفرانس رییس دانشگاه پیام نور با روسای استانی اجرای برنامه ی پیاده روی بزرگ سه شنبه های سبز بدون خودرو مسائل قانونی درخصوص نفقه را بیشتر بدانید چهارمین جشنواره نانوی به میزانی دانشگاه پیام نور کرج به صورت مجازی برگزار شد چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی فناوری نانو به صورت الکترونیکی به میزبانی دانشگاه پیام نوردر استان البرز آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز/ ثبت نام با ۵۰ درصد شهریه حریق افتاده به جان منطقه سرگچ روستای کریم آباد با کمک پرسنل آتش نشانی سد و نیروگاه مسجدسلیمان اطفاء شد. قابل توجه پذیرفته شدگان جدید دانشگاه پیام نور استان خوزستان مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از اعلام مراحل اخذ کالا کارت دانشجویان خبر داد و گفت: کلیه دانشجویان برای اخذ کالا کارت دانشجویی و خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود باید ضمن مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور و طی مراحل ذیل نسبت به دریافت کالا کارت اقدام نمایند. پیام تبریک و قدردانی رئیس هیئت کونگ‌فو شهرستان مسجدسلیمان ازپرسنل اداره ورزش و جوانان شروع بکار ۵۱ ایستگاه آوای ورزش در همسایگی در  استان خوزستان وزیر ارتباطات:اختصاص اینترنت به اساتید دانشگاهی و دانشجویان در سراسر کشور اجرای نمایش تعزیه در روز شهادت امام رضا(ع) در محل آستان مقدس شهدای گمنام نفتک برگزار شد. موسسه نشاط گستران جوان زاگرس اولین سمن ورزشی در مسجدسلیمان

3
مسجدسلیمان همچنان تشنه

مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟

 • زمان تقریبی مطالعه این خبر : 2 دقیقه
 • کد خبر : 3919
 • ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۰۲
مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟

دیدبان مسجدسلیمان : اخیرا کلیپی در فضای مجازی منتشر گردید که هموطنی مسجدسلیمانی شیر آب را باز میکند و در عین ناباوری آب جوش از شیر روانه میشود و حرارت و بخار از آن متصاعد میگردد. این در حالی است که سدهای متعدد، ۴ شهرستان مسجدسلیمان، لالی،اندیکا و هفتکل را احاطه کرده و حق این […]

دیدبان مسجدسلیمان : اخیرا کلیپی در فضای مجازی منتشر گردید که هموطنی مسجدسلیمانی شیر آب را باز میکند و در عین ناباوری آب جوش از شیر روانه میشود و حرارت و بخار از آن متصاعد میگردد.

این در حالی است که سدهای متعدد، ۴ شهرستان مسجدسلیمان، لالی،اندیکا و هفتکل را احاطه کرده و حق این شهرهای حاشیه رود پرآب کارون نیست که اینگونه مردمانش در رنج و عذاب و بی آبی باشند.

چند سال پیش امام جمعه شهرستان در برنامه سراسری تلویزیون بهمراه فرماندار اسبق حاضر شده و این موضوع را یادآوری نمود که : “ما از دعوت کردن مهمانان معذوریم” . آب جوش درون خطوط لوله آب منازل و آب گداخته درون مخازن، جزء شرمسازی و سرافکندگی چیزی برای ساکنین خانه ندارد.

اینجا شهر فراموش شده ی مسجدسلیمان، مردم اگر در هوای گرم و شرجی به هوای استحمام وارد خانه شوند پوست تنشان میسوزد تا آبی بر بدن خود بریزند.

بانوان در خانه چندان شرایط مساعد شست‌وشوی را نداشته و دائما باید هُرم گرمای آب را بر پوست دستان خود تحمل نمایند.

از همه این مصائب که بگذریم مصیبت بیخیالی مسئولین و فشلی آنها دردآورتر است.

متولی آب و فاضلاب شهرستان در ۴ سال گذشته درحالیکه باید بدنبال تامین آب شرب و ۲۴ ساعته منازل باشد، بیشتر سعی در تبلیغات و نصب بنرها داشته و عملا هیچکدام از نمایشها در بیلبوردها به سرانجام نرسیده است.

عدم توجه به خواست‌های عمومی و بی تفاوتی نسبت به افزایش حق آبه شهرستان، عدم تعامل مناسب با شرکت انتقال آب و عدم برنامه‌ریزی صحیح در توزیع آب موجود، از متولی آبفا در مسجدسلیمان، یک مدیر ناکارآمد ساخته و انتخاب عجیب مدیر برتر در شهرستان در سال ۹۸ را بیشتر به جوک شبیه میسازد!

انتظاری که از مدیریت آبفا شهرستان میرود این است که اولا با دقت دغدغه های مردم و ولی نعمتان خویش را بشنود و در رفع حوائج ایشان کوشا باشد.

ثانیا یک روابط عمومی قوی و مردمی جهت پاسخگویی به شکایات مهیا ساخته و از بار نارضایتی مردم بکاهد.

ثالثا در تعامل با نماینده و فرماندار و مدیریت سدهای اطراف، حق آبه مصرفی شهرستان افزایش دهد.

رابعا با تشکیل کارگروه نسبت به ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب، خصوصا در فصلهای گرم سال، اقدام نماید.

راهی که برخی مدیران از سنوات گذشته درپیش گرفته اند بیشتر به ترکستان میرود. ترجیحا به مردم برگردند و برای ماندگاری نامشان تا میتوانند خدمت کنند که این میزها اگر ماندنی بود به ایشان نمیرسید.

لینک کوتاه : http://didebanmis.ir/?p=3919

نظر دهید:

 1. ای آقا کدام مصرف و اصراف آب…مگر میشود با روزی دوساعت آب اصراف کرد ..تازه نکته ای میگویم طنز نیست..حتما متوجه عمق ماجرا میشوید..کنتور مارا پیمانکار نصب میکند وناظری تایید میکند..خوبه بعد از نه ماه که قبض پرداخت کرده ایم مامور یکهو خبرمان میکند که کنتور برعکس سوارشده و باید ۵۰ هزارتومان پرداخت کنید تا کنتوری جدید نصب کنند..هرچه رفتم وآمدم و گفتم مقصر که من نبوده ام ما فقط باید کم مصرف کنیم وپلمب کنتور دست نخورد این چه ربط به ما دارد ….عوض کردیم و پول دادیم ..ولی باز بعداز چند ماه آب از سر روی کنتور بالازد ..اینبار مامور آمدوگفت ۴۰۰ هزارتومان باید بحساب سازمان بریزید بیایند کنتور عوض کنند این جنسش خوب نیست ..هرچه گفتم من که نخریدم خودتان آورده ونصب کرده اید تازه متوجه شدم من تنها نبوده ام و این بلا سر خیلی ها آمده آخر سر هم برایمان زده کنتور خراب و فیکسی حساب میکنند ..سه نعر دو کارمند وکه من بیشتر ماهها خانه نیستم و پسری که ۱۷ سال دارد و خانومم که فرهنگیست و دو منبع ۱۰۰۰ لیتری که درماه شاید سه یا چهار بار پرشوند به نظرتان مصرف آب ما چقدراست واین داستان را فرض کنید پیرزنی تنها هم داشته و هردفعه …خب سوال این است چرا هیچکسی نظارتی ندارد که احوال مردم را بشنود .شما گفته اید ولی نعمت اند مردم اما در اصل مردم منبع درآمد سازمانها ونهادهای دولتی شده اند که هر کدام به نحوی گوش آنها را میبرد فقط نوعش فرق دارد .تشکر

قوانین ارسال نظرات
 • نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 • نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 • نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 • برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 • نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 • نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید.