تاریخ : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹ 14 ربيع أول 1442 Friday, 30 October , 2020

آخرین اخبار

آزادی بیان، فرصت یا تهدید پیام تسلیت دبیر کل حزب جمهوریت ایران اسلامی نرگس محمدی از زندان آزاد شد ثروتمندترین رئیس جمهور ایران چه کسی بود؟ ۱۵ شهریور فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند اطلاعیه بازگشایی مدارس ستاد پروژه مهر استان خوزستان ثبت رکورد جهانی جابجایی کامیون با دندان توسط ابرانسان‌های خوزستانی تصاویر+فیلم خبر خوب برای مردم/یارانه معیشتی کی واریز می‌شود؟ آغازسال تحصیلی ازروزشنبه ۱۵ شهریوربا حضور دانش آموزان درمدرسه جلوس نوید شعبانی بر کرسی شهردار مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد مکلف به تمکین از تصمیم ستاد کرونا در برگزاری مراسم محرم هستیم عروس بیروت که فیلم عروسی‌اش در لحظه انفجار جهانی شدعکس +فیلم پیام مدیر مسئول پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟ مصاحبه سرپرستار بخش ایزوله تنفسی بیمارستان ۲۲ بهمن با برنامه شبهای کارون شروع به قتل عمدی؛ مجازات آن و مرجع صالح جهت رسیدگی به این جرم تکثرگرایی و توسعه سیاسی لیست محلات با بیشترین درگیری بیماری کرونا جلسه ستاد هماهنگی ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور برگزار شد آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی دانشگاه پیام نور نشست ویدئوکنفرانس رییس دانشگاه پیام نور با روسای استانی اجرای برنامه ی پیاده روی بزرگ سه شنبه های سبز بدون خودرو مسائل قانونی درخصوص نفقه را بیشتر بدانید چهارمین جشنواره نانوی به میزانی دانشگاه پیام نور کرج به صورت مجازی برگزار شد چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی فناوری نانو به صورت الکترونیکی به میزبانی دانشگاه پیام نوردر استان البرز آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز/ ثبت نام با ۵۰ درصد شهریه حریق افتاده به جان منطقه سرگچ روستای کریم آباد با کمک پرسنل آتش نشانی سد و نیروگاه مسجدسلیمان اطفاء شد. قابل توجه پذیرفته شدگان جدید دانشگاه پیام نور استان خوزستان مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از اعلام مراحل اخذ کالا کارت دانشجویان خبر داد و گفت: کلیه دانشجویان برای اخذ کالا کارت دانشجویی و خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود باید ضمن مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور و طی مراحل ذیل نسبت به دریافت کالا کارت اقدام نمایند. پیام تبریک و قدردانی رئیس هیئت کونگ‌فو شهرستان مسجدسلیمان ازپرسنل اداره ورزش و جوانان شروع بکار ۵۱ ایستگاه آوای ورزش در همسایگی در  استان خوزستان وزیر ارتباطات:اختصاص اینترنت به اساتید دانشگاهی و دانشجویان در سراسر کشور اجرای نمایش تعزیه در روز شهادت امام رضا(ع) در محل آستان مقدس شهدای گمنام نفتک برگزار شد. موسسه نشاط گستران جوان زاگرس اولین سمن ورزشی در مسجدسلیمان

1
یادداشتی از حاج علی محمدی فعال سیاسی ،اجتماعی

غیزانیه ها نتیجه مدیریت امروز نیستند

  • زمان تقریبی مطالعه این خبر : 3 دقیقه
  • کد خبر : 2630
  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳
غیزانیه ها نتیجه مدیریت امروز نیستند

دیدبان مسجدسلیمان : نماینده آبادان در واکنشی جالب ضمن حمایت از سخنان نماینده سمنان در حضور استاندار خوزستان، مدعی شده است که نمایندگان مدعو فقط در چند ساعت به اوج محرومیت استان پی بردند و …. !. و جالبتر این که با حمله به مدیران ارشد استان، ضمن موجه قلمداد کردن سخنان پر از نفاق […]

دیدبان مسجدسلیمان : نماینده آبادان در واکنشی جالب ضمن حمایت از سخنان نماینده سمنان در حضور استاندار خوزستان، مدعی شده است که نمایندگان مدعو فقط در چند ساعت به اوج محرومیت استان پی بردند و …. !. و جالبتر این که با حمله به مدیران ارشد استان، ضمن موجه قلمداد کردن سخنان پر از نفاق نماینده سمنان! دیگران را به باد انتقاد گرفته که چرا پاسخ استاندار را نمی دهند و از حضور ۱۲ نماینده نیز قدردانی نمود.

🔸 یا للعجب! ، آیا مولوی ها فراموش کرده اند که خودشان نماینده مردم استان هستند و یکی باید این سخنان را (اگر درست باشند) به خود آنها بگوید ؟

🔸 اگر نمایندگان استانهای دیگر اینقدر با هوش بوده اند که طی چند ساعت مشکلات استان را بفهمند ، پس امثال حضرتعالی و هم پالکی هایتان که این همه سال در استان نماینده و مدیر بودید، چگونه نفهمیدید؟ آیا نمی دانید مشکل غیزانیه و امثال غیزانیه و حتی خود آبادان و خرمشهر سالهاست وجود داشته و در زمان استاندارهای محبوب خودتان هم با تانکر برای آنها آب می بردند؟.

🔸 البته نوع سخنان و موضع گیری مسبوق به سابقه ی این نماینده محترم، بی ارتباط با محتوای سخنان نماینده سمنان نیست.

نماینده سمنان با بی خبری تمام و غافل(یا آگاه) از آنچه گفت خواسته یا ناخواسته آب در آسیاب تجزیه طلبان ! ریخت.

در یک کشور یکپارچه و منسجم چه معنی دارد که نماینده ای خارج از قلمرو حوزه انتخابیه اش، از استاندار خوزستان به بهانه رفع محرومیت و موثرتر نمودن سخنان پوپو لیستی! خود ، کوس نفاق زده و سخنانی بر زبان براند که تمامیت ارضی و امنیت ملی را نشانه رفته است؟

🔸این آقایان ظاهرا به سیم آخر زده اند و برای بی آبرو کردن یک دولت !، انسجام داخلی کشوری را نشانه رفته اند.آیا این آقایان نمی دانند نفت در زمان مصدق ملی شده است و متعلق به کل ملت ایران است !!

مگر شیر نفت، شیر آب خانه استاندار است که آن را بر روی کل کشور ببندد. نفت، آب، خاک ،منابع طبیعی ، معادن همگی سرمایه ملی هستند و باید به صورت متمرکز در مجلس و دولت برای آنها تصمیم گیری شود. مجلسی که همین آقایان فعلا در آن نشسته اند . 

🔸 باید تردید کرد که نماینده سمنان یا واقعا در این خصوص دانشی ندارد و یا قبل از شرکت در جلسه برای بیان چنین سخنان غیر راهبردی شارژ شده است. 

🔸 مولوی ها هم باید کمی بیشتر مراقب باشند تا اولا همین ایراداتی که به مسئولان گرفتند در چهار سال آینده با کمک همان نمایندگان حل کنند . ما از امروز منتظر خواهیم ماند که چه می کنند ، دوما منتظریم تا همه این آقایان سر شیر نفت را در خوزستان کج کنند و به خانه خوزستانی ها بیاورند، مردم سایر نقاط کشور را هم به حال خود رها کنند!!!!. مامانده ایم مردم سمنان که با تدبیر نماینده شان!! قرار است از منافع نفت بی نصیب شوند چه واکنشی نشان خواهند داد؟ 

🔸 نمایندگان خوزستان هم کلاهشان را بالا تر بگذارند! که نمایندگان دیگر نقاط کشور مدعی حل مشکلات خوزستان شده اند ! و با انتشار و حمایت از چنین افکار خطرناکی سعی دارند کشور را از هم گسیخته و نابود کنند! 

🔸البته تردیدی نیست خوزستان که منبع سد ها و نفت و گاز پتروشیمی و… است باید از منافع حاصل از این ثروتهای خدادادی بهره ببرد و مسئولان و نمایندگان هم باید پیگیری آن باشند . اما اعتقاد هم نداریم نفت فقط متعلق به خوزستان است و باید شیر آن را روی سایر نقاط کشور بست.

🔸 ایران یکپارچه و برخوردار از همه سر مایه های ملی باید هدف همه به ویژه اینگونه نمایندگان ضعیف و واپس گرا باشد و هر سخنی که این هدف والا را به مخاطره بیندازد ، خطر ناک و در جهت افکار و برنامه های معاندان نظام است

🔸در پایان از ریاست محترم مجلس و مسئولان ارشد نظام می خواهیم با نقد و بررسی این رفتار ها، از امنیت ملی و تمامیت ارضی کشور مراقبت بیشتری کرده و اشاعه این تفکر خطرناک را بر نتابند. 

🔸مردم ایران هیچگاه نخواهند پذیرفت که تمامیت ارضی و امنیت ملی کشور عزیزشان، وجه المصالحه تفکرات مسموم سیاسی و یا احتمالا تسویه حساب های شخصی گردد.

 

چو ایران نباشد تن من مباد

بدین بوم و بر زنده یک تن مباد.

لینک کوتاه : http://didebanmis.ir/?p=2630

نظر دهید:

قوانین ارسال نظرات
  • نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  • برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  • نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید.