تاریخ : چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹ 5 ربيع أول 1442 Wednesday, 21 October , 2020

آخرین اخبار

پیام تسلیت دبیر کل حزب جمهوریت ایران اسلامی نرگس محمدی از زندان آزاد شد ثروتمندترین رئیس جمهور ایران چه کسی بود؟ ۱۵ شهریور فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند اطلاعیه بازگشایی مدارس ستاد پروژه مهر استان خوزستان ثبت رکورد جهانی جابجایی کامیون با دندان توسط ابرانسان‌های خوزستانی تصاویر+فیلم خبر خوب برای مردم/یارانه معیشتی کی واریز می‌شود؟ آغازسال تحصیلی ازروزشنبه ۱۵ شهریوربا حضور دانش آموزان درمدرسه جلوس نوید شعبانی بر کرسی شهردار مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد مکلف به تمکین از تصمیم ستاد کرونا در برگزاری مراسم محرم هستیم عروس بیروت که فیلم عروسی‌اش در لحظه انفجار جهانی شدعکس +فیلم پیام مدیر مسئول پایگاه خبری دیدبان مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار مدیریت آبفا مسجدسلیمان، اصلاح یا تغییر؟ مصاحبه سرپرستار بخش ایزوله تنفسی بیمارستان ۲۲ بهمن با برنامه شبهای کارون اجرای برنامه ی پیاده روی بزرگ سه شنبه های سبز بدون خودرو مسائل قانونی درخصوص نفقه را بیشتر بدانید چهارمین جشنواره نانوی به میزانی دانشگاه پیام نور کرج به صورت مجازی برگزار شد چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی فناوری نانو به صورت الکترونیکی به میزبانی دانشگاه پیام نوردر استان البرز آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور از امروز/ ثبت نام با ۵۰ درصد شهریه حریق افتاده به جان منطقه سرگچ روستای کریم آباد با کمک پرسنل آتش نشانی سد و نیروگاه مسجدسلیمان اطفاء شد. قابل توجه پذیرفته شدگان جدید دانشگاه پیام نور استان خوزستان مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از اعلام مراحل اخذ کالا کارت دانشجویان خبر داد و گفت: کلیه دانشجویان برای اخذ کالا کارت دانشجویی و خرید تجهیزات آموزشی مورد نیاز خود باید ضمن مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور و طی مراحل ذیل نسبت به دریافت کالا کارت اقدام نمایند. پیام تبریک و قدردانی رئیس هیئت کونگ‌فو شهرستان مسجدسلیمان ازپرسنل اداره ورزش و جوانان شروع بکار ۵۱ ایستگاه آوای ورزش در همسایگی در  استان خوزستان وزیر ارتباطات:اختصاص اینترنت به اساتید دانشگاهی و دانشجویان در سراسر کشور اجرای نمایش تعزیه در روز شهادت امام رضا(ع) در محل آستان مقدس شهدای گمنام نفتک برگزار شد. موسسه نشاط گستران جوان زاگرس اولین سمن ورزشی در مسجدسلیمان انتخاب مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آزادگان مسجدسلیمان درگیری طایفه ای در اهواز سه کشته برجای گذاشت پیام تبریک مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان بمناسبت هفته تربیت بدنی پیام تبریک ریاست هیئت ورزشهای همگانی شهرستان مسجدسلیمان بمناسبت هفته تربیت بدنی ماجرای قربانی شدن کودکی به علت چالش مومو در اهواز چیست؟ حقیقتی وحشتناک که در یک عکس قدیمی کشف شد! نحوه اطلاع از سهام عدالت متوفی؛ توزیع سود و اصل سهام میان وراث متوفیان

0

آخرین نتایج انتخابات در تهران و شهرستان‌ها

  • زمان تقریبی مطالعه این خبر : 6 دقیقه
  • کد خبر : 706
  • ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

خبرگزاریدیدبان : یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیررسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه‌ها رسیده است به شرح زیر است: اولین […]

خبرگزاریدیدبان : یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیررسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه‌ها رسیده است به شرح زیر است:
اولین آمار غیررسمی از آرای حوزه انتخابیه تهران/ قالیباف صدرنشین شد
اولین آمار غیررسمی از شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس که بیشتر شامل صندوق‌های شمال شهر تهران می‌شود، از صدرنشینی محمدباقر قالیباف به عنوان نفر اول حکایت دارد.
براساس شمارش ۲۰۰ صندوق اخذ رای در حوزه انتخابیه تهران، ۳۰ نفر اعضای لیست وحدت ائتلاف نیروهای انقلاب تاکنون توانسته‌اند اکثریت آرا را کسب کنند؛ با توجه به اینکه هنوز برخی صندوق‌ها شمارش نشده است، امکان تغییر لیست زیر وجود دارد و این لیست نهایی نیست:
۱-محمدباقر قالیباف
۲- مرتضی آقاتهرانی
۳- الیاس نادران
۴- رضا تقی‌پور
۵- سیدمصطفی آقامیرسلیم
۶- عبدالحسین روح الامینی
۷- سیدمحمود نبویان
۸- سید رضا تقوی
۹- سیدنظام‌الدین موسوی
۱۰- زهره الهیان
۱۱- سیدمحسن دهنوی
۱۲- بیژن نوباوه
۱۳-محسن یزدی خواه
۱۴-احسان خاندوزی
۱۵- روح‌الله ایزدخواه
۱۶- علی خضریان
۱۷-فاطمه رهبر
۱۸- ابوالفضل عمویی
۱۹- غلامحسین رضوانی
۲۰- مجتبی توانگر
۲۱- مهدی شریفیان
۲۲-فاطمه قاسم پور
۲۳-سمیه رفیعی
۲۴- احمد نادری
۲۵- مالک شریعتی
۲۶-محسن پیرهادی
۲۷-مجتبی رضاخواه
۲۸- اقبال شاکری
۲۹- عزت‌الله اکبری تالارپشتی
۳۰- زهره سادات لاجوردی
نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:
سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)
مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه اصولگرا
مرند و جلفا: معصومه پاشایی اصولگرا
بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی مستقل
نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اعتدال توسعه)
حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
حوزه شوط ، پلدشت، ماکو چالدران: محمد علی‌پور (رحمتی)
حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل) و محمد جواد سبحانی‌فر (مستقل)
حوزه میاندوآب : عیسی زاده
حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
حوزه مهاباد: محمودزاده
حوزه سلماس: رضازاده
نتایج انتخابات در استان اردبیل:
مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا
گرمی: ولی اسماعیلی اصولگرا
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده اصلاح طلب
خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست اصولگرایان
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد
نتایج انتخابات در استان اصفهان:
اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)
فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا)
فریدن: حسین محمدصالحی (مستقل)
خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)
گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد (مستقل)
کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)
شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)
مبارکه: پروین صالحی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
لنجان: علی یوسف‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)
سمیرم: اصغر سلیمی (مستقل)
نتایج انتخابات در استان ایلام:
تکلیف نتایج انتخابات استان ایلام مشخص شد.
علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی به ترتیب آرای کسب شده در حوزه انتخابیه شمالی استان ایلام در دور اول انتخابات مستقیما به مجلس راه یافتند.
در حوزه جنوب به ترتیب آرا، بهزاد علیزاده با ١٨٣٩٠ رای و صادق کرمی ١۶٣٩٨ رای حد نصاب ٢٠ درصدی را کسب نکرده و به دور دوم انتخابات راه یافتند، و راهی مرحله دوم شدند.
نتایج انتخابات در استان البرز:
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است.
نتایج انتخابات در استان بوشهر:
بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری اصولگرا
دشتستان: ابراهیم رضایی اصولگرا
دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی اصولگرا
کنگان، دیر، عسلویه و جم: موسی احمدی اصولگرا
نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم
ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.
دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.
رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی
شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی
نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:
اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ قدرت اله حمزه اصول
لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری اصولگرا
بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری اصولگرا
شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه اصولگرا
نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:
بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی
قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی اصولگرا
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی
نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
نیشابور: ارکانی
تربت جام: رحیمی
کاشمر: کوهسرخی
گناباد: صفایی
سبزوار: عنابستانی
فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه
مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند تا این لحظه
نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:
شیروان: علی جدی (اصولگرا)
اسفراین: قوامی (اعتدال و توسعه)
نتایج انتخابات در استان خوزستان:
بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)
دزفول: آوایی اصلاح طلب پیشتاز است و پاپی‌زاده اصولگرا نفر دوم است
آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا)
ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا) از اقبال محمدیان(نماینده فعلی) پیشی گرفته است
ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا) نفرات بعدی تا این لحظه فرشاد ابراهیم پور و سید حجت موسوی هستند
خرمشهر: سید لفته احمدنژاد تاکنون پیشتاز انتخابات است، نفر دوم کاظم بهردینیِ است
شوشتر: گیلانی اصولگرا
اندیمشک: حسنوند اصولگرا
نتایج انتخابات در استان زنجان:
خدابنده: سید البرز حسینی
نتایج انتخابات در استان سمنان:
سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (اصولگرا)
دامغان: علی‌اکبر علیزاده برمی (اصولگرا)
شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی(اصولگرا)
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:
محمد سرگزی
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهرکی
به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.
نتایج انتخابات در استان فارس:
شیراز: جعفر قادری، نجابت، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.
مرودشت: قبادی و رشیدی
فسا: فیروزی
جهرم: رضایی
کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری
کازرون: فریدون عباسی
فیروزآباد: فروردین
اقلید: مسلم صالحی
داراب و زرین‌دشت: عسکری
لارستان: حسین زاده
آباده و بوانات: زارع
استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور
آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: رحیم زارع پیشتاز است. بلارک نفر دوم
نتایج انتخابات در استان قم:
احمد امیرآبادی فراهانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری
علیرضا زاکانی
موسی پور و حسینیان در رده های بعدی قرار دارند.
نتایج انتخابات در استان قزوین:
قزوین، آبیک و البرز: به ترتیب فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهکلی(اصولگرا)، داوود محمدی(مستقل) و سالار قاسمی(اصلاح‌طلب)
بوئین زهرا و آوج: به ترتیب روح الله عباسپور(اصولگرا)
تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان کرمان:
در حوزه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.
کهنوج : منصور شکراللهی(اصولگرا)
شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)
زرند و کوهبنان: عفت شریعتی‌کوهبنانی (اصولگرا)
رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی(اصولگرا)
مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصلاح طلب
سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور
جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی
بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی اصولگرا
نتایج انتخابات در استان کردستان:
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی
قروه و دهگلان: به ترتیب حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی
بیجار: حمدالله کریمی و فرهاد صفری به ترتیب اول و دوم هستند
سقز و بانه: به ترتیب بهزاد رحیمی و محسن بیگلری
مریوان و سرو آباد: به ترتیب عثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور
نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:
کرمانشاه:
عبدالرضا مصری اصولگرا
محمد رشیدی اصولگرا
جهانبخش امینی اصلاح طلب
اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری اصولگرا
کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی اصولگرا
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری مستقل
پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی اصلاح طلب
سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا اصولگرا
نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر (اصولگرا)
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)
نتایج انتخابات در استان گیلان:
در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری
رشت: جبار کوچکی‌نژاد پیشتاز است، عظمتی و آقازاده نفرات بعدی
آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست و ریحانه احمدی نفر دوم
بندرانزلی: احمد دنیامالی پیشتاز است، حسن خسته بند نفر دوم
شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر پیشتاز و فرخی نفر دوم
صومعه سرا: دلخوش پیشتاز است، رنجبر نفر دوم
فومن و شفت: بهروزی‌فر پیشتاز است، عاشوری نفر دوم
رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم
لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم
رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم
نتایج انتخابات در استان گلستان:
گرگان: رمضانعلی سنگدوینی و نبی هزارجریبی
رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری
کردکوی، ترکمن، بندر گز، گمیشان : اعلام نشده
مینودشت: رضا آرین پور
علی آباد: رحمت الله نوروزی
گنبد کاووس: امین قلیچ شادمهر
نتایج انتخابات در استان لرستان:
کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی
در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.
در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.
در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.
نتایج انتخابات در استان مازندران:
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی(اصولگرا) پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.
آمل: رضا حاجی‌پور اصولگرا
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)
قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند
بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (اصولگرا)
بابل: به ترتیب حسن حسن‌نتایج، مهدی سعادتی و علی‌ کریمی‌فیروزجاه
نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.
نتایج انتخابات در استان مرکزی:
شازند: احمدی بیغش اصولگرا
دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا
اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری
نتایج انتخابات در استان هرمزگان:
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)
بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری اصولگرا
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی اصولگرا
نتایج انتخابات در استان همدان:
تویسرکان: مفتح گرایش اصولگرا راهیابی به مجلس
نهاوند: شهبازی گرایش مستقل راهیابی قطعی به مجلس
رزن: لطفی گرایش اصلاح‌طلب راهیابی به مجلس
اسدآباد: کیومرث سرمدی گرایش اصولگرا راهیابی قطعی به مجلس
کبودراهنگ: پیشتازی عیسی جعفری گرایش اصولگرا راهیابی قطعی به مجلس
همدان: به ترتیب حاج بابایی گرایش اصولگرا، نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا
ملایر: آزادیخواه گرایش اصولگرا راهیابی به مجلس
کرسی دوم پیشتازی بیگی‌نژاد گرایش اصولگرا
نتایج انتخابات در استان یزد:
یزد و اشکذر: صالح جوکار اصولگرا
اردکان: محمدرضا دشتی مستقل
میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی اصولگرا
بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان اصولگرا

*فارس*

لینک کوتاه : http://didebanmis.ir/?p=706

برچسب ها

نظر دهید:

قوانین ارسال نظرات
  • نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  • برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  • نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  • نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید.